Słuchawki do smartfonów dobrej jakości

Nierozłącznym elementem wyposażenia każdego smartfona są słuchawki. Służą one przede wszystkim do słuchania muzyki, oglądania filmów np. w komunikacji miejskiej lub innych głośnych i zatłoczonych miejscach. Ponadto umożliwiają wygodne prowadzenie rozmowy, ponieważ użytkownik telefonu nie musi go cały czas trzymać przy twarzy. Nie inaczej jest w przypadku firmy SAMSUNG, która wyposaża swoje smartfony S8 i S9 w słuchawki AKG.

Charakterystyka słuchawek AKG

Słuchawki AKG SAMSUNG to urządzenia wykonane z najlepszych materiałów, które zapewniają komfort noszenia i długą eksploatację. Ponadto w ofercie firmy są słuchawki przewodowe, bezprzewodowe, nauszne i douszne. Każdy znajdzie takie, które mu najbardziej odpowiadają. Zapewniają one nieskazitelnej jakości dźwięk, który może być porównywalny do tego uzyskiwanego w warunkach studyjnych. Zapewnia to niepowtarzalne doznania słuchowe.

Modele bezprzewodowe są wyposażone w wydajną i trwałą baterię, która umożliwia słuchanie muzyki nawet do 8 godzin. Ponadto obsługują one funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu już po około 15 minutach, użytkownik może ich ponownie używać przez następną godzinę. Ponadto są wyposażone w technologię “Multipoint”, która pozwala na podłączenie ich do dwóch urządzeń Bluetooth, a słuchawki inteligentnie przełączają się między nimi w zależności, z którego następuje przesył dźwięku.

Niektóre modele obsługują technologię “Active Noise Canceling”, która usuwa hałas zewnętrzny, ze szczególnym naciskiem na wysokie tony. Dzięki tej technologi słuchawki AKG SAMSUNG zapewniają czyste brzmienie.

Słuchawki AKG dla smartfonów S8 i S9

Chcąc znaleźć słuchawki AKG SAMSUNG S8 lub słuchawki AKG SAMSUNG S9, na pierwszym miejscu plasuje się model EO-IG955. Są to douszne słuchawki przewodowe wykonane w technologii 3,5 mm, a sam przewód jest powleczony nylonem, który chroni przed splątaniem oraz poprawia ich wytrzymałość.

Każda słuchawka jest wyposażona w dwa głośniki. Jeden jest przeznaczony do odtwarzania niskich tonów, a drugi wysokich. Minimalizuje się w ten sposób straty dźwięku oraz zapewnia lepszą jakość dźwięku, a przez to poprawia doznania.

Słuchawki AKG SAMSUNG S8 posiadają na przewodzie pilot, który umożliwia sterowanie głośnością dźwięku, odbieranie połączeń oraz zmienianie piosenek. Pilot bardzo dobrze współpracuje ze smartfonami.

Ich ergonomiczna budowa sprawia, że bardzo dobrze spisują się podczas uprawiania różnego rodzaju sportów. Słuchawki AKG SAMSUNG S9 są wyposażone w elastyczne gumki, które idealnie dopasowują się do kształtu uszu użytkownika.

Podsumowując, za niewielką cenę można otrzymać naprawdę dobrze wykonane słuchawki. Ponadto oferują one wysoką jakość dźwięku.