Sprawdzone komputery i sposoby ich zdobycia – sprzęt poleasingowy

Kupno komputera z drugiej ręki jest efektywnym sposobem na zoptymalizowanie kosztów prowadzenia własnego biznesu. Komputery poleasingowe oferowane są w dużym wyborze dla przedsiębiorców, którzy na początku swojej drogi zawodowej potrzebują ekonomicznych rozwiązań. Sprzęt oddawany do eksploatacji kolejnym użytkownikom ma relatywnie krótki staż pracy.

Dostępne rodzaje sprzętu

Używane komputery oferowane są w pełnym zakresie rodzajów i konfiguracji.
Wśród sprzętu dostępnego na rynku można znaleźć:
– komputery stacjonarne – szczególnie polecane ze względu na łatwość zmiany konfiguracji hardware i software;
– lekkie i niezwykle cienkie ultrabooki;
– all-in-one – łączące w sobie możliwości komputerów stacjonarnych i kompaktowość formy laptopów;
– komputery dla graczy – o niezwykle wydajnej grafice, ergonomicznej klawiaturze i wyposażeniu opcjonalnym ułatwiającym pracę na komputerze;
– tanie laptopy w wersji biznesowej i amatorskiej.

Dlaczego warto zainwestować właśnie to rozwiązanie?

Decydując się na komputery poleasingowe, przyszły użytkownik otrzymuje sprzęt w doskonałym stanie technicznym, przy czym parametry – cena i stan techniczny – są w idealnej równowadze. Cena jest do zaakceptowania, a zużycie podzespołów pozwala na planowanie długiego czasu eksploatacji.

Tanie laptopy na rynku wtórnym oferowane są także przez witryny udostępniające jednostki pochodzące i użytkowane w firmach zagranicznych. Używane komputery z zasobów zachodnich firm mają często o wiele wyższy standard wykonania niż te same modele dostępne w rodzimym polskim segmencie rynku.

Wracając do kosztów inwestycji, ceny na komputery po leasingu są zaledwie ułamkiem cen tanich laptopów i komputerów oferowanych jako fabrycznie nowe.

Dla kogo komputery poleasingowe?

Używane komputery po leasingu są idealnym wyborem dla użytkowników potrzebujących sprzętu o wysokich parametrach technicznych i ceniących sobie najwyższej jakości design i klasę materiałów użytych do wyprodukowania niezwykle wytrzymałych jednostek, służących do codziennej pracy, która nierzadko trwa kilkanaście godzin na dobę.

Oferowane komputery poleasingowe mają niewielki „przebieg” i do produkcji stosuje się najnowsze rozwiązania technologiczne uważane powszechnie za technologie wspierające ekologiczne rozwiązania.

Jak sprzęt jest przygotowany do sprzedaży?

Używany komputer przed oddaniem użytkownikowi przechodzi gruntowny audyt sprzętowy i przegląd oprogramowania. Jeśli konieczna jest ingerencja, dokonuje się przebudowy lub restauracji podzespołów jeśli takie posiada.