Dlaczego warto wybierać farby Benjamin Moore?

Farby Benjamin Moore cieszą się ogromną popularnością, którą dość łatwo wyjaśnić. To zasługa ich wysokiej jakości, która zasługuje na to, by jak najwięcej osób się o niej dowiedziało. Dlaczego warto wybierać farby właśnie tej firmy?

Farby Benjamin Moore kolory – świetne krycie

Farba Benjamin Moore charakteryzuje się wysoką zawartością pigmentów. Dzięki temu bardzo dobrze kryje nawet przy jednej warstwie. Dla najlepszego efektu powinno się położyć dwie warstwy farby. Wtedy nie ma możliwości, by spod farby Benjamin Moore widoczna była stara farba. To dobra informacja, bo dzięki temu nie ma potrzeby pokrywania tej samej ściany dużą ilością produktu. To oznacza mniej pracy, szybsze malowanie i mniejsze zużycie farby. Ostatecznie oznacza to po prostu większą ekonomię przeprowadzonego remontu. W ostatecznym rozrachunku wybór farb wysokiej jakości jest decyzją rozsądną i uzasadnioną ekonomicznie. To farby klasy premium, których stosowanie w dłuższej perspektywie oznacza po prostu oszczędność… bo przecież nie ma wątpliwości, że cena wiaderka farby jest niższa niż koszt przeprowadzenia remontu i malowania mieszkania.

Farba Benjamin Moore wyznacza trendy

Farby Benjamin Moore kolory mają wyjątkowe. Właśnie dzięki temu są one tak często wykorzystywane w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Estetyczne kolory farb zostały podzielone na palety odcieni, które świetnie do siebie pasują. Z tego powodu można je łączyć w aranżacjach po to, by uzyskać ciekawy efekt. To ciekawe rozwiązanie zwłaszcza w niebagatelnych projektach, w których kolor odgrywa pierwsze skrzypce. Kolory tych farb chronione są hologramem GENNEX Color Technology, a ich innowacyjne metody produkcji są nie do skopiowania przez konkurencję. Dlatego te farby są jedyne takie na rynku.

Farby Benjamin Moore a wysoka trwałość

Koniecznie należy też wspomnieć, że farby tej marki wyróżniają się wysoką trwałością. Z czasem nie blakną i nie tracą swojej soczystej intensywności. Tym samym pomieszczenie przemalujesz, dopiero gdy zmieni się pomysł na jego aranżację. To właśnie Benjamin Moore wprowadził na rynek pierwszą farbę ceramiczną, która jest odporna na uderzenia i plamy. To właśnie jest przyczyna wysokiej trwałości farb Benjamin Moore i tego, że klienci, którzy raz zdecydowali się na ich użycie, wracają już zawsze po nie.